Faktycznie nie elegancko jest negocjować zz LE przed końcem sezonu, chyba ze Tata już zarząd Poinformował o swoim odejściu i dlatego się spieszą żeby już zaczęli przyszły sezon planować
Ice-X, w sumie to masz racje, oddaje honor, ale należy pamiętać o oczekiwaniach względem konkretnej drużyny, potencjale, celach itp itd, także popatrz na to z tej perspektywy...taka przenośnia myślę, że mimo wszystko na miejscu:) pozdro
Komentarze
0
Faktycznie nie elegancko jest negocjować zz LE przed końcem sezonu, chyba ze Tata już zarząd Poinformował o swoim odejściu i dlatego się spieszą żeby już zaczęli przyszły sezon planować
0
oj, masy mięśniowej musi trochę nabrać, bo kruszynka
0
a Piłkarze Ręczni chyba dziś tez fetować będą:D
0
Ice-X, w sumie to masz racje, oddaje honor, ale należy pamiętać o oczekiwaniach względem konkretnej drużyny, potencjale, celach itp itd, także popatrz na to z tej perspektywy...taka przenośnia myślę, że mimo wszystko na miejscu:) pozdro
0
najbardziej podobał mi się Negrado...gość po prostu nie chciał strzelić realowi, choćby nie wiem w jakiej sytuacji się znalazł...lol
0
faktycznie, toure jest zupelnie inny niz eto'o:p
0
oj, masy mięśniowej musi trochę nabrać, bo kruszynka
0
Messi kozak! ale i tak jak narazie men-of-the-match Dani! dzieki za szybkie tempo:)
0
posluchajcie komentarza przy bramce Bojana. ostetnie 5 sekund.... "...BOJAN, BOJAN...JA CIEBIE KOCHAM..." :)
0
DANKE:)